Upravit stránku

 

Díky realizaci projektu Moc kafe - výroba svačin, registrační číslo CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0015943, financovaného z Operačního programu Zaměstnanost budeme moci rozšířit naše činnosti a jako sociální podnik bude připravovat a prodávat svačiny v Horním Benešově.

Jelikož Moc kafé vyznává opravdu jen ty nejlepší chutě a kombinace, i svačiny, které pro vás budeme vyrábě t v našem novém provozu v Horním Benešově, budou obsahovat kvalitní regionální potraviny. Nechceme kupovat ty z daleka a neznámého původu, když přímo pod nosem máme ideální produkty s neodolatelnou chutí a zdravým původem. Připravujeme pro vás receptury na kvalitní, chutné, čerstvé, zdravě i tradiční svačiny, které si můžete koupit u nás v prodejně na náměstí nebo vám je dodáme do firem, úřadů, škol, prostě kam budete chtít.

Najdete u nás produkty z mlékárny Hlavnice odkud odebíráme veškeré mlékárenské suroviny do pomazánek, do základů dresinků, jogurtových a tvarohových svačin.

pekárny Knappe odebíráme kvalitní regionální pečivo. Z něj pro vás vytváříme všechny možné druhy svačin -plněné bagety, chlebíčky, croissanty, toasty i sendviče.
 

Marmelády, sirupy, med a další dobroty u nás najdete jen ze Slezské zahrádky, odjinud bychom si to nedovolili, tady máme záruku nejlepšího ovoce a dalších ingrediencí, které skvěle doplní naše sladké svačinové a přesnídávkové recepty.

V neposlední řadě do našich svačin dodáváme zeleninu a ovoce od dodavatelů z místních trhů, proto si dovolíme říct že si u nás každý nejen vybere, ale i skvěle pochutná! Naše svačiny vám dodáme i k vám, do firmy, do školy, kamkoliv!